Trezory do auta pro pocit bezpečí

Trezory do auta pro pocit bezpečí

15. 8. 2011, 14:53

Vaše cennosti jen tak nechané v autě nejsou dobrým řešením. Mnohem lépe bude, pokud i zde na jejich zabezpečení použijete trezory.

Auta nejsou trezory!

Takové trezory se montují napevno ke karoserii do zavazadlového prostoru, takže jsou pro zloděje prakticky nedobytné. Odskočit si tak na oběd a nechat v autě navigaci nebo notebook vás tak nemusí vůbec tížit!

Jistě jste již slyšeli heslo „auta nejsou trezory“. Smyslem tohoto motta je oznámení, že naše auta nejsou nedobytné pokladny, do kterých můžeme ukládat, co se nám namane. Naopak, kriminalita v oblasti osobních vozidel neustále narůstá a lze říci, že neexistuje auto, které by nešlo vykrást. Pokud tedy automobil parkujete venku na ulici, je obrovskou chybou v něm nechávat cokoliv cenného, o co byste neradi přišli a právě policejní hesla „auta nejsou trezory“ se vám tento fakt snaží připomínat. Auta mohou být vykradena i během naprosté chviličky, kdy si pouze odskočíte na pět minut.

popis

A věřte, že pokud necháte na sedadle viditelný třeba notebook, či mobilní telefon, můžete později nadávat pouze sami sobě, protože to působí na zloděje jako pozvání a pobídka k tomu, aby si ho vzal. Ostatně každý rok je vykradeno na 50 000 automobilů! To, že se zloděj do vašeho auta podívá, však nemusí znamenat, že si z něj také odnese cokoliv cenného. Pokud vám totiž nezbývá nic jiného, než své cennosti v autě nechávat, můžete je zabezpečit tak, že umístíte na chráněné místo. A takovým místem jsou trezory, které si lze nechat zřídit i v autě!

Trezory do auta jsou ukotveny ke karosérii

Cenných věcí běžně nosíme sebou poměrně dost. Notebook, kapesní počítač, GPS navigace, mobilní telefon – kdo by se chtěl s těmito předměty tahat třeba na oběd? Pokud jste někde autem, pak je jasnou volbou uschovat je v autě, ale ne nechráněné – použijte na jejich zabezpečení tre­zory! V současné době se trezory do auta vyrábějí již v několika různých velikostech, ačkoliv u nás jsou tyto trezory ještě poměrně neznámé. Trezory se vyrábějí s příslušným certifikátem, s certifikátem Z1. .

Tyto trezory jsou řešeny pevným ukotvením ke karosérii auta v zavazadlovém prostoru, takže si můžete být jisti, že by pro případného zloděje byly opravdu tvrdým oříškem!.

Zobrazení: 94064 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.
Partnerské weby