Spolehlivý partner autopůjčovna Praha

Spolehlivý partner autopůjčovna Praha

6. 1. 2012, 10:09

Autopůjčovna Praha velice rychle a spolehlivě přistaví vozidlo do 60 minut v Praze. Zákazník se nemusí dostavit na pobočku. Krédem Autopůjčovny Praha je spokojený zákazník. Služby zákazníkům pro prováděny s maximální profesionalitou.

Rychlý a spolehlivý pronájem aut od Autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha vyniká rychlým a snadným pronájmem osobních a užitkových vozidel v Praze zdarma. Prvořadým cílem Autopůjčovny Praha je vybudovat síť stálých zákazníků. Autopůjčovna Praha věnuje maximální péči svým zákazníkům a přizpůsobuje jejich potřeby v rámci svých služeb pro jejich stálou spokojenost. Autopůjčovna Praha je špičková autopůjčovna.

Autopůjčovna Praha standardní kvalita

Autopůjčovna Praha nabízí ke krátkodobým a dlouhodobým pronájmům nejnovější vozidla. Automobily jsou vždy precizně připraveny pro maximální spokojenost zákazníků. Vozidla si přejímají zákaznici vždy 100 % čistá. Prvotřídní technický stav vozidel je pro Autopůjčovnu Praha samozřejmostí. Po vrácení vozidla procházejí důkladnou servisní prohlídkou.

Široká flotila automobilů

Kvalitní autopůjčovna disponuje širokou flotilou vozidel. Pro zákazníky má připraveny vozy nižší, střední a vyšší třídy několika značek. Zákazník si může vybrat vůz s manuální nebo automatickou převodovkou.

Odtahová služba autopůjčovny

Některé autopůjčovny mají v rámci svých služeb také odtahovou službu Zajišťují odtah osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Dále zajišťují odtahy kami'onů nebo autobusů. Některé autopůjčovny se specializují na vyprošťovací práce. Zajišťují rychlý výjezd odtahové a vyprošťovací techniky.

Nadstandardní služby autopůjčoven

Některé autopůjčovny mají ve svých nabídkách i jiné doplňkové služby pro své zákazníky. Přepravují také nadměrné náklady a zajišťují přepravu různého druhu zboží.

Zapůjčení autosedaček a jiných doplňků

Autopůjčovny zapůjčují zákazníkům mnoho doplňků pro kvalitní a spokojené cestování. Disponují dětskými autosedačkami a různými typy navigací pro dokonalé cestování. Některé autopůjčovny mají ve svém spektru služeb zahrnuty a zapůjčení obytných aut. Autopůjčovna Praha má také připravena autorádia pro zákazníky.

Top autopůjčovna

To autopůjčovny mají pro zákazníky připraveny služby v podobě zapůjčení luxusních vozidel a motocyklů.

Autopůjčovna Praha vaše kvalita

Vozidla Autopůjčovny jsou opatřena dálniční známkou pro ČR. Samozřejmostí je havarijní pojištění a jiná dodatková pojištění. Autopůjčovna je nadstandard mezi autopůjčovnami.
Zobrazení: 94270 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.