Autopůjčovna Jakubcar

Autopůjčovna Jakubcar

7. 9. 2011, 15:53

Osvědčená autopůjčovna s dlouhou tradicí, která nabízí spolehlivé vozy ve výborném technickém stavu za velmi příjemné ceny.

Autopůjčovna Jakubcar

Individuální přístup k požadavkům zákazníka, ceny bez skrytých poplatků a solidní jednání. To je autopůjčovna Jakubcar.

Autopůjčovna JAKUBCAR

Půjčovna vozů působící v Praze od roku 1990. Zákazníkům nabízí zapůjčení vozů značky Škoda, které jsou ve výborném technickém stavu a jejich stáří nepřekračuje tři roky. Jednou z hlavních předností autopůjčovny je non stop provoz a možnost provést rezervaci online či po telefonu. 

Po objednávce doveze autopůjčovna vůz až k nájemci, stejně tak po ukončení pronájmu vůz odveze. Vedle krátkodobého pronájmu vozů nabízí autopůjčovna Jakubcar i dlouhodobé pronájmy. Vozy je možno najímat také formou operativního leasingu.

Příjemná je možnost zapůjčení příslušenství, např. střešních nosičů, držáků jízdních kol, dětských sedaček, boxů na lyže, navigací. Všechny vozy jsou opatřeny klimatizací.

Na zapůjčené vozy se vztahuje celoevropské pojištění a asistenční služby. V případě poruchy nebo havárie může zákazník využít náhradní vozidlo. Autopůjčovna nabízí možnost pojištění proti nehodě z vlastní viny. Pro dlouhodobé zákazníky jsou připraveny výhodné slevy.

Možnost rezervace zde:

Autopůjčovna Praha
Zobrazení: 99825 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.