Autodoprava Kučera

Autodoprava Kučera

7. 9. 2011, 15:53

Autodoprava je jedna z nejpřístupnějších forem dopravy využívaná lidmi na denní bázi. Pokud potřebujete přepravit výjimečně těžký nebo rozměrný náklad, je lepší využít služeb zkušeného partnera.

Autodoprava Kučera

Společnost Autodoprava Kučera nabízí stěhování, přepravu zboží a kurýrní služby. Bezpečně, spolehlivě a levně přepraví váš náklad či zásilku.

Autodoprava Kučera

Přeprava je expresní a bez čekacích lhůt. Autodoprava Kučera nabízí spolehlivou nákladní či užitkovou přepravu za nízké ceny po území České republiky i za hranicemi. 

Zajistí přepravu nákladu, rozvoz a dovoz zboží, přepravní služby, kurýrní služby. Dále se věnuje stěhování firem, kanceláří, bytů, zařízení rodinných domků. Nabízí kompletní stěhovací služby pro fyzické osoby i firmy v Praze a celé České republice. Vozový park je vybaven dodávkovými a nákladními vozy. 

Veškeré služby je možné objednat na non-stop dispečinku, kde si také můžete vyžádat cenovou nabídku. 

Vedle vyjmenovaných služeb nabízí Autodoprava Kučera také pojištění nákladu, zboží a stěhování až do výše 1, 5 milionu korun. Pojištění se vztahuje na stěhované předměty a na stěhovací prostor. Nábytek a věci jsou pojištěné během přenosu do stěhovacího auta, nakládky, převozu na určené místo a během vykládky a rozmístění v určených prostorách.

Přímo na webu společnosti naleznete online kalkulátor, kde můžete zjistit předběžnou cenu zakázky.


Možnost kalkulace zde:

Autodoprava
Zobrazení: 94169 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.