Autopůjčovny a jejich nabídka

Autopůjčovny a jejich nabídka

7. 9. 2011, 15:04

To, že jediné aut které vám nezestárne, je auto z autopůjčovny, je známá pravda. Pokud si na jakoukoliv dobu chcete půjčit moderní vůz, který je v perfektním stavu, pak využívejte služeb autopůjčovny. Vyplatí se to.

Jak vybrat kvalitní autopůjčovnu?

Nejlepší výběr je vždy na základě vlastní zkušenosti či doporučení, pokud však nic takového nemáte, informace vám rádi poskytnou v autopůjčovně Praha, autopůjčovně Brno, Ostrava, Liberec nebo Plzeň. Zde se dozvíte za jakých podmínek si lze zapůjčit nebo pronajmout osobní vůz nebo dodávku, případně jaké další služby půjčovna nabízí.

Jaký je výběr vozů v autopůjčovně?

Autopůjčovny nabízejí širokou škálu moderních automobilů jak pro podnikání, tak pro osobní účely. Auto si můžete zapůjčit třeba jen na jeden den, týden, měsíc nebo i na delší dobu. Rezervaci je možné učinit osobně, po telefonu nebo prostřednictvím internetu. Zapůjčit si je možné jak osobní, tak i užitková vozidla, a to opravdu ve velkém výběru, některé autopůjčovny vám zapůjčí vozidlo po nehodě zdarma, věrným zákazníkům jsou při zapůjčení vozu poskytovány zvýhodněné ceny. Řada autopůjčoven poskytuje i asistenční službu, přepravu osob po České republice i do vybraných evropských měst, pořádání výletů a mnoho dalších služeb.

popis

S čím je třeba při návštěvě autopůjčovny počítat ?

Rozhodně je třeba si předem ověřit zda vůz, který si hodláte vypůjčit nebo pronajmout má veškerá potřebná pojištění, aby nebylo nutné se zvlášť připojišťovat.

Některé půjčovny chtějí vracet zapůjčený vůz s plnou nádrží. Pokud tak neučiníte, zaplatíte nakonec autopůjčovně víc, než byste dali za doplnění nádrže u benzínové pumpy.

S automobilem se vraťte v dohodnutý čas, vrátíte-li vypůjčený vůz později, než bylo smluveno, může se stát, že vám autopůjčovna bude účtovat více peněz.

Některé půjčovny požadují poplatky i za zapůjčení různých doplňků, např. dětské sedačky. Pokud si auto půjčujete častěji, vyplatí se vám mít příslušenství vlastní.

Zobrazení: 85894 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.