Autopůjčovna

Autopůjčovny s preferencí

3. 11. 2011, 12:54

Našli jsme vám nejrychlejší a nejpohodlnější způsob pronájmu auta. Bez formulářů a podpisů přeberte klíčky od vozu na řidičák, u některých poboček budou ve voze, a odjeďte. To jsou výhody bezplatného členství Avis preferred.

Avis preferred je světově dostupná služba

K členské kartě preferovaného zákazníka patří bezplatný parking a slib 3 minut. Pokud se nepodaří na pětistech stanicích preferenční služby v 10 zemích světa - česká Autopůjčovna k nim patří - odevzdat vám klíčky od půjčeného auta do tří minut, dostáváte poukázku na 30 eur. Prioritní zákaznický servis je vaše další výsada.

Průhledné pojištění a krytí rizik


Nalezli jste Autopůjčovnu, která neúčtuje skryté příplatky? Gratulujeme. Rezervovat vůz i více vozidel nejrůznějších značek, motorických vlastností, velikostí, s nadstandardní výbavou najednou kdekoli a kdykoli na světě můžete on-line, po telefonu a v rezervační kanceláři.

Mobilita firmy od Autopůjčovny Můžete si ve firmě vyškrtnout zatěžující fixní výdaj na služební vůz. Půjčte si ho! Modely budou vždy nejnovější. Uvolníte vázaný kapitál a finančně nákladné položky. Vypustíte povinné ručení a daň z motorového vozidla, výdaje na údržbu, opravy škod, technické prohlídky, výměny zimních za letní pneumatiky. Zajistíte obchodní mobilitu firmy.
Snížíte si organizační, koordinační a procedurální firemní náklady. Zvýšíte výkonnost svých zaměstnanců přenesením činností spojených se služebními auty a spotřebou času na autopůjčovnu.

Nekupujte auto, světový trend je pronajímat pokaždé jiné auto

Zjistěte si dobře, kde má Autopůjčovna místa k vrácení auta, jaký servis vám dá u dopravní nehody nebo při technické poruše, jaké nabízí asistenční služby a pojistné krytí.
Pak zrušte tabu jezdit třetinu života ve stejném autě, a po komfortním Mercedesu si půjčte sporťák se stahovací střechou. Ve světě se rent car běžně provozuje.
Pro stěhování najměte prostorný vůz.
Hoďte za hlavu pojištění, výměny oleje, odstraňování poruch.

Nebuďte majiteli, staňte se uživateli!

Není v módě – kupovat auta. Užívejte si jízdu.

Zobrazení: 87531 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.