Autopůjčovna

Autopůjčovny nám pomohou

10. 10. 2012, 11:48

Dnes má většina domácností osobní automobil, ale když vypoví službu, nezbývá než si jej půjčit autopůjčovně. Půjčit si můžeme osobní automobily různých značek a typů, užitková vozidla, mikrobusy, dodávky i stěhovací auta.

Půjčíme si mikrobus nebo dodávku

Chcete jet s partou na hory, nebo na dovolenou k moří? Proč jet několika auty, když se to prodraží. Není nic jednoduššího než si půjčit mikrobus, do kterého se vejdou všichni včetně bagáže. Stěhujete se a máte jen minimální vybavení bytu? Stačí navštívit některé Autopůjčovny, vybrat si tu nejlepší a půjčit si dodávku , případně stěhovací auto.

Vyberte si dlouhodobý pronájem

Autopůjčovny nabízejí krátkodobý i dlouhodobý pronájem, a to jak jednotlivcům, tak firmám. Mnohé podniky si už spočítaly, že se jim vyplatí nepořizovat si vlastní vozový park a průběžně se starat o jeho servis a opravy, ale využít nabídku Autopůjčoven a zvolit dlouhodobý pronájem aut, ať už osobních, mikrobusů či dodávkových. Není třeba o nic se starat a zároveň mít vozy v naprostém pořádku.
Mnozí lide dnes také využívají víkendové pronájmy Autopůjčoven. Pokud si vozidlo vyzvednou pátek ve 12,00 hodin a vrátí je v pondělí do 9,00 hodin ráno, zaplatí pouze cenu za jeden den, a to se skutečně vyplatí. Auta jsou pojištěna, vybavena aktivním zabezpečovacím systémem, mívají GPS, autorádio a další vybavení.
Autopůjčovny nabízení většinu druhů vozidel značky Škoda, zejména Škoda Oktavia a Škoda Fabia, ale i řadu zahraničních vozidel. Vozidla mají pravidelný servis a po každé výpůjčce je interiér vozidla vyčištěn. V případě dlouhodobého pronájmu jsou v ceně zahrnuty i zimní pneumatiky a stoprocentní asistenční servis.
Autopůjčovny nabízejí i pronájem limuzín i s řidičem, což ocení ti, kdo chystají svatbu. Limuzíny jsou vybaveny barem, televizí přehrávačem Cd a samozřejmě i klimatizací. Některé Autopůjčovny se zase specializují na pronájem dodávkových, užitkových a nákladních vozů všeho druhu, většinou bez omezení počtu najetých kilometrů. Možností je vskutku celá řada.

Zobrazení: 99470 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2