Autopůjčovny jsou dnes nepostradatelné

Autopůjčovny jsou dnes nepostradatelné

5. 1. 2012, 11:01

Autopůjčovny jsou dnes nepostradatelnou službou všem vrstvám obyvatel. Kromě běžného půjčování vozidel nabízí i jiné velmi potřebné služby. Autopůjčovna Praha se nachází přímo v centru města a je tím velmi dobře dosažitelná.

Půjčovny aut a jejich bonusy

Pro stálé zákazníky, nabízí autopůjčovna Brno, mnoho velmi výhodných možností pronájmů a sezónních slev. Autopůjčovna Praha má pro své věrné zákazníky, vždy připravenou nějakou zajímavou akci. Všechny vozy těchto autopůjčoven jsou pojištěné a je na ně zajištěna asistenční služba. Zákazníkům vycházejí autopůjčovny vstříc, i velmi dlouhou provozní dobou.

Služby a nabídky autopůjčoven

Autopůjčovna Praha nabízí zákazníkům všechny druhy a kategorie aut. Od luxusních limuzín, sportovních kupé, kabrioletů, minibusů, až po velmi malá úsporná auta, dodávky, či užitková vozidla. Půjčovna aut zajistí vozidlo na libovolně určenou dobu a při delším pronájmu nabízí zákazníkům velmi výhodnou slevu. Standardní nabídkou bývají auta značky Škoda Fabia, Škoda Octavia a Škoda Octavia kombi.

Půjčovna aut a nehody

Autopůjčovna Praha a autopůjčovna Brno mají velmi kvalitně vypracovaný systém při nehodě nebo poruše vozidla. Je zde rovněž možné zapůjčení pouze navigace, za velmi nízké ceny, tarify se pohybují kolem 40,– Kč denně. Všechny vozy jsou v půjčovně aut vybaveny proti odcizení aktivním systémem. Dále jsou všechna auta a ostatní vozidla pravidelně prohlédnuta ve značkovém servisu.

Autopůjčovny a legislativa

K zapůjčení auta je zpravidla potřeba vlastnit řidičský průkaz déle než jeden rok a další tři doklady k ověření totožnosti. Samozřejmě záleží na typu vozidla, u levnějších vozů postačí záloha nebo platba zálohy kartou. U luxusních typů vozidel vyžadují autopůjčovny zpravidla platbu buď v hotovosti nebo zlatou či platinovou kartou. Půjčovny aut požadují u zapůjčených luxusních vozů zpravidla 10% pořizovací ceny vozu.

Půjčovny aut vám zajistí pohodlí

autopůjčovně Brno a autopůjčovně Praha vám přistaví vozidlo na požadovanou adresu. Není třeba po ukončení nájmu auto vracet do stejné pobočky. Tyto autopůjčovny jsou vyhlášené kvalitou svých služeb a vstřícností k zákazníkovi. Mají rovněž nejnižší sazby na denní, i dlouhodobé zapůjčení automobilů. Jejich služby se mohou aktivovat z internetových stránek. Autopůjčovny mají velmi vstřícnou provozní dobu, včetně všech možných svátků a víkendů. Je to služba dnes nepostradatelná a sloužící široké veřejnosti.

Zobrazení: 89784 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.