Autopůjčovny s novými nabídkami

Autopůjčovny s novými nabídkami

8. 11. 2011, 16:25

Mnoho autopůjčoven se zaměřuje na zlepšování služeb své klientele. Připravují pro zákazníky nové speciální nabídky se zvýhodněnými sazbami. Rozšiřují své služby o nestandardní pronájmy věcí, které přispívají ke komfortní přepravě klientů.

Netradiční nabídky autopůjčoven

Vybrané autopůjčovny pečují o své zákazníky formou nových nabídek s nestandardními věcmi k pronájmu. Jsou jimi střešní nosiče pro kola a lyže. Autoboxy pro přepravu lyží atd. Některé autopůjčovny mají ve svém vozovém parku připraveny přívěsné vozíky, přepravníky na motocykly, automobily a vodní skútry. Přívěsy na přepravu lodí a přepravníky na transport motorových vodních člunů.

Diskontní ceník od autopůjčoven

Pro klienty z vypsaných destinací jako GB, Austrálie, USA atd a cestovatele s nízkonákladovými aeroliniemi je připraven speciální tarif. Nabídka zahrnuje předání a vyzvednutí na letišti Praha zdarma. Objednávky dokončené o více dní předem dostávají diskontní slevu v %.

Registrace u autopůjčoven

Registrace nových klientů u autopůjčoven přináší celou řadu výhod a také i dárky s překvapením. Autopůjčovny pečují o své nové klienty v mnoha směrech.

Smluvní vztahy autopůjčoven s některými hotely

Některé autopůjčovny připravily programy s výhodami ve spolupráci s vybranými hotely. Oboustranná spokojenost s výhodnými cenovými kalkulacemi a spokojený zákazník s levnější diskontní autopůjčovnou jsou dobrým předpokladem pro návrat klientů k dobré autopůjčovně.

Operativní leasing s autopůjčovnou

Nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení vozidla k podnikání nebo pro firmu? Zkuste operativní leasing s autopůjčovnami. Jedná se o dlouhodobý pronájem vozu. Při operativním leasingu se platí měsíční nebo sjednané splátky na pronájem vozu. Poskytovatel operativního leasingu zajišťuje služby – poplatky a údržbu – dálniční a silniční daň, povinné ručení, pneu servis.

Výhody operativního leasingu sjednané u autopůjčoven

Nepožaduje se akontace, stejná výše splátek po celou dobu operativního leasingu. Pořízení vozového parku bez vlastního kapitálu. Jednání s pojišťovnou při pojistné události je v kompetenci autopůjčoven. Vyřízení potřebné agendy s přihlášením vozidel je záležitostí autopůjčoven. Velkoodběratelské slevy při nákupu nových vozidel a splátky plně odečitatelnými nákladovými položkami pro daňové přiznání dávají plus pro operativní leasing u autopůjčovny. Do splátek lze zahrnout zákonné pojištění vozidla za škody, dodatečné připojištění čelního skla, havarijní pojištění pro ČR a Evropu. Splátky mohou zahrnovat silniční a dálniční známku, poplatek za rádio, kompletní servis a údržbu – full service vozu, zapůjčení rezervního vozu pro případ havárie a dále přihlášení a odhlášení vozu. Nový smluvní vztah s autopůjčovnou na leasing Po ukončení operativního leasingu lze sjednat nový operativní leasing u autopůjčoven. Vůz zapůjčený autopůjčovnou předat pronajímateli. Klient má přednostní právo k nákupu tohoto vozu.
Zobrazení: 93053 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Srovnání cen autopůjčoven
Autopůjčovny ceník
Archiv článků
Pronájem aut autopůjčovna
Garážová vrata Hörmann
Garážová vrata Hörmann
Jejich pověstnou kvalitu oceníte jak doma, tak při každodenním otevírání či zavírání garáže nebo v náročném provozu.