Autodoprava

AutodopravaAutodoprava je přemísťování osob, věcí, materiálů, zpráv ap. prostřednictvím automobilů. Již v dávné minulosti se používaly saně k pozemní dopravě. Po první světové válce pak došlo k rychlému rozvoji automobilové dopravy.

Vybrat bychom si měli takovou společnost, na kterou máme dobré ohlasy, a která má i dobrý vozový park, ať už se jedná o vnitrostátní přepravu, mezinárodní přepravu, expresní zásilkovou dopravu, přepravu nadměrných nákladů, spediční služby, nebo stěhovací služby.
 

Většina autodopravců nabízí stěhování firem i domácností nejen v Čechách, ale i do zahraničí. Je dobré si nejprve od autodopravy vyžádat předběžnou kalkulaci, která se stanoví na základě rozsahu požadovaných prací, jako je objem přepravovaných věcí, vzdálenost přepravy a podmínky v místě nakládky a vykládky.
 

Některé stěhovací firmy nabízejí i služby zabalení a vybalení věcí četně zapůjčení potřebných obalů, jakož i přemístění těžkých věcí, jako jsou například trezory, piána apod. Stěhování může být zajištěno od nejzákladnější přepravy až po stěhování na klíč. Samozřejmostí by mělo být pojištění nákladu.
 

Některé firmy pak kromě samotné autodopravy nabízí i možnost skladování zboží ve vlastních skladech, balení, třídění a manipulaci. Další službou bývá také přeprava nebezpečných materiálů. Výjimkou není ani zajišťování jednorázových nebo i pravidelných rozvozů zboží.
 

V neposlední řadě je důležitou službou autodopravy také odvoz a likvidace starého vybavení bytových i nebytových prostor. Pro stavebníky je důležité, že autodoprava zajišťuje i odvoz zeminy, písku, štěrku, stavební suti a odpadů a jiných paletovaných i nepaletovaných výrobků.
 

Autodoprava

Autodoprava je přemísťování osob, věcí, materiálů, zpráv ap. prostřednictvím automobilů. Již v dávné minulosti se používaly saně k pozemní dopravě. Po první světové válce pak došlo k rychlému rozvoji automobilové dopravy.

Autodoprava Kučera

Autodoprava je jedna z nejpřístupnějších forem dopravy využívaná lidmi na denní bázi. Pokud potřebujete přepravit výjimečně těžký nebo rozměrný náklad, je lepší využít služeb zkušeného partnera.